"Budeme mít pohádkovou svatbu!"

8. června 2010 v 17:35 | nikki |  →magazíny←
free image host free image host
Už je to venku! Jedna neopatrná kamarádka prozradila, že Miley už se nemůže dočkat svatebních šatů. Jak to vypadá, ještě letos by si Miley měl k oltáři odvést její miláček Liam Hemsworth! Top dívka ti teď exkluzivně prozradí, jak bude svatba vypadat…

-svatba se uskuteční na Mileynině rodné farmě v Nashvillu. Obřad proběhne pod širým nebem a povede jej místní pastor.

-roli družiček si zabraly Mileyniny nejlepší kámošky - Demi Lovato, Selena Gomez a Taylor Swift. Navíc je dost kuriozní, že jestli jim vydrží jejich lásky, pak tu bude největší koncentrace hvězd součastnosti - holky by totiž měli doprovodit Taylor Lautner, Nick a Joe Jonasovi!

-na obřad budou mít přístup jen příbuzní a vybraní hosté. Miley si nepřeje, aby se na obřadu objevovaly hvězdy, které si tím chtějí přiživit svou upadávající slávu nebo "profesionální" celebrity.

-pokud jde o šaty, není ještě definitivně rozhodnuto - Miley prý váhá mezi třemi šaty návrhářů, ale všechny jsou klasické, takže se nemusíme bát nějakých modních výstřelků. Miley se navíc radí se svou stylistkou, a tak je záruka, že bude vypadat jako princezna!

-svatební cesta bude překvapení. Protože má Miley spioustu práce a natáčí další díly svého "Hannah Montana", bude ji mít zřejmě na starosti Liam. Ale troufneme si odhadnout, že vzhledem k tomu, že je velký fanoušek surfování a dalších vodních sportů, pojedou tutově za teplem a mořem. Takže Havaj?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama